zaterdag 7 november

Najaarsboekenmarkt in de Andreaskerk – Wijnaldum

Kom snuffelen tussen een groot assortiment tweedehands en bijna nieuwe boeken in de Andreaskerk, Wijnaldum. Neem meteen een kijkje in de prachtige 15e-eeuwse kerk en bezoek de archeologische expositie in de consistorie.

Bezoekers kunnen kiezen uit een groot assortiment tweedehands boeken, waaronder ook boeken die nog bijna nieuw zijn.

De boekenmarkt vindt plaats in de Andreaskerk. Dit is een mooie gelegenheid voor boekenliefhebbers én voor mensen die de kerk eens van binnen willen bekijken. De kerk werd gebouwd in de 15e eeuw. In een nis ligt een fragment van een altaarsteen van vóór 1580, en ook de prachtig bewerkte preekstoel is zeker het bekijken waard.

Naast de kerk bevindt zich het Archeologisch Steunpunt (in de consistorie). Hier is een expositie over het ontstaan van Wijnaldum, de terpopgravingen en de vondst van de gouden fibula (mantelspeld).

Iedereen is van harte welkom! Vrije toegang tot de kerk en het Archeologisch Steunpunt.

Wanneer